O Firmie

Działalność w tej branży rozpoczęliśmy w marcu 1996r. Powstała wtedy firma WIR (wpis do ewidencji o działalności gospodarczej pod numerem 7141 dnia 15.03.1996r.). Firma świadczyła usługi w zakresie sprzątania pomieszczeń biurowych, domów i mieszkań. Specjalizowała się w czyszczeniu wykładzin biurowych, dywanów oraz myciu okien na terenie miasta i Gminy Piaseczno. Nasza działalność zyskała duże zainteresowanie. Po trzech latach firma WIR uległa reorganizacji i przekształciła się w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Kiewicz Ireneusz (wpis do ewidencji o działalności gospodarczej pod numerem 9746 z dnia 15.04.1999r.). Firmę reprezentuje właściciel Ireneusz Kiewicz.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Kiewicz Ireneusz oferuje Państwu usługi najwyższej jakości. Jest jednym z liderów na rynku firm zajmujących się profesjonalnie sprzątaniem i czyszczeniem obiektów. Skuteczność działania zawdzięczamy sprawdzonym metodom pracy, doskonałym maszynom, urządzeniom i środkom chemicznym firmy KÄRCHER, a także wiedzy i praktyce nabytej przez nasz personel. Zadowoleni Klienci są najlepszym świadectwem profesjonalizmu naszej firmy.

Nasze zalety to:

• Jesteśmy otwarci i elastyczni, dopasowując zakres prac do wymagań Klientów, dlatego terminy i godziny naszej pracy dostosowujemy do ich życzeń.  W razie potrzeby pracujemy również w nocy. Zapewniamy nienaganną czystość i wysoką kulturę świadczonych usług.

• Nasi pracownicy to starannie dobrane grono osób. Przy ich pomocy jesteśmy w stanie wykonać wszystkie prace określone umową, zachowując w tajemnicy wszelkie poufne informacje dotyczące naszych Klientów.

• Nasi Klienci mogą być spokojni o powierzone nam mienie. Ubezpieczyliśmy wykonywane przez nas usługi w zakresie odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A., (OC deliktowe i kontraktowe)

• Podpisując umowę na utrzymanie obiektu w czystości nasz Klient ma zapewniony pełen serwis usług porządkowych. Wszystkie prace wykonujemy z gwarancją jakości i odpowiedzialności za powierzone mienie.

• Korzystamy z profesjonalnego sprzętu oraz środków czystości oferowanych przez liderów w tej branży na rynkach światowych, posiadających wszelkie atesty unijne i krajowe.